SIS Beta Fuel Gel Appelsin 60ml Energigel med appelsinsmak SIS Beta Fuel Gel Appelsin 60ml Energigel med appelsinsmak

SIS Beta Fuel Gel Appelsin 60ml

Energigel med appelsinsmak

Varenr:192709
39,-
-+
14 På lager

 Eksperter på langrenn, sykkel & løp

 

 Enkel Retur 

 

 Kunder ga oss 4.8 av 5 på google anmeldelser

BeskrivelseSupportKundeanmeldelser
Beskrivelse

SIS Beta Fuel Gel Appelsin

 

Denne verdensledende energigelen er optimalisert med et nytt 1:0,8-forhold mellom karbohydrater, og er en del av en komplett serie av ernæringsløsninger som også inkluderer drikker og tyggetabletter. Beta Fuel Dual Source Energy Gel inneholder 40g karbohydrat for å forbedre kraftuttaket, øke kroppens effektivitet i karbohydratbruken og begrense gastrointestinalt ubehag. Dette gir deg et vitenskapelig overlegen gel.

 

Nytt 1:0,8-forhold erstatter 2:1-forhold

  • Et 1:0,8-forhold mellom maltodekstrin og fruktose øker andelen inntatt karbohydrat som oksideres (kjent som effektivitet) fra 62 % til 74 % sammenlignet med et 2:1-forhold.
  • Et 1:0,8-forhold mellom maltodekstrin og fruktose reduserer selvrapporterte symptomer på metthetsfølelse i magen sammenlignet 1 med et 2:1-forhold.

 

Kort oppsummert: Beta Fuel Dual Source Energy Gel gir deg mer energi, raskere og mer effektivt, samtidig som det reduserer risikoen for mageproblemer under trening og konkurranse.

Support
Kundeanmeldelser