Craft ADV Pursuit Thermal Jakke
ADV Pursuit Thermal Jacket er en teknisk langrennsjakke utviklet for kalde vinterdager med høy intensitet. Den er sonetilpasset med lett vattering i øvre front og hette, som gir ekstra varme der du trenger det mest. I nedre front, ermer og rygg er det brukt et ventilerende 3-lags materiale som er både vind- og vannavvisende, slik at du holder deg komfortabel gjennom krevende økter.
Jakken har raglan-ermer for god bevegelsesfrihet, ribb nederst for tettsittende passform og praktiske sidelommer med glidelås. Perfekt for deg som vil ha en funksjonell kombinasjon av varme, værbeskyttelse og bevegelsesfrihet.
Egenskaper:
- Lett vattert øvre front
- 3-lags ventilerende, vind- og vannavvisende materiale nederst i front, i ermene og på baksiden
- Justerbar, vattert hette
- Sidelommer med glidelås
- Ribb i nederkant
- Raglan-ermer
Oppleves liten i størrelsen – vi anbefaler å gå opp én størrelse
Materiale: Øvre del av front: 100 % Polyester. Nedre del av front, ermer og rygg: Forside: 100 % Polyester. Midt: 100 % PU. Bakside: 100 % Polyester