Asics Dame Løpesko Novablast 5
Løpeskoen NOVABLAST 5 EKIDEN sin mellomsåle- og yttersåle-geometri skaper en energisk følelse under løpeturen.
FF BLAST MAX-dempingen bidrar til mykere landinger og mer energisk fraspark under trening.
En pløs med vingedesign i overlæret bidrar til å forbedre passformen samtidig som den reduserer pløsens bevegelser.
Kolleksjonsinspirasjon: Denne kolleksjonen er en hyllest til Ekiden som finner sted i Japan. Inspirert av en spire som vokser og et lys som blir grønt. Disse fargevariantene inspirerer løpere til å gi på. Den har en glittersprayeffekt som representerer løpere som skinner og når potensialet sitt.
Overlær i pustende, teknisk netting
Et lett, pustende nettingmateriale bidrar til å redusere behovet for ekstra overlag.
Pløskonstruksjon med vingedesign
FF BLAST MAX-polstring
Et av våre mest energiske midtsåleskum som tilbyr skylignende mykhet og responsiv energiretur i hvert steg.
Trampolineinspirert yttersålepute
Yttersåle- og mellomsåledesignet fanger opp mer energi for en forbedret spretteffekt fra skummet under frasparket.
Refleksdetaljer
Synlighet for bedre reflekterende lysstyrke om kvelden og tidlig om morgenen.
AHAR LO-yttersåle i gummi
Gummi med lavere tetthet er plassert i viktige områder av yttersålen for pålitelig grep uten at det går på bekostning av holdbarheten.
Minst 50 % av skoens overlær er laget av resirkulert materiale for å redusere avfall og karbonutslipp.
Innersålen er produsert med en fargeprosess som reduserer vannforbruket med ca. 33 % og karbonutslippet med ca. 45 % sammenlignet med konvensjonell fargeteknologi.