Abus fjernkontroll Hyp-E
LIKE INTUITIVT SOM PÅ EN BIL
Med den trådløse fjernkontrollen for å styre bremselyset på HYP-E er du best mulig rustet for bytrafikken: Den innovative OXI® Wireless-teknologien sørger for at tidlig og tydelig du kan signalisere at du har tenkt å bremse – like enkelt som når du kjører bil.
Fjernkontrollteknologien er innebygd i et silikonovertrekk for bremsespaken på styret. Når du betjener bremsespaken, aktiveres bremselyset på hjelmen som da umiddelbart viser at du har til hensikt å bremse. Du kan også utløse frontlyset med en trykknapp på overtrekket for å gjøre oppmerksom på farlige trafikksituasjoner.
Fjernkontrollen er kompatibel med de fleste vanlige bremsespaker på bysykler. Den er klar til bruk på få sekunder for å styre bremselyset på hjelmen. Hvis batteriet er tomt, kan du enkelt lade det opp ved hjelp av den medfølgende Micro-USB-ladekabelen. En LED-indikator viser deg ladestatusen.
- Trådløs fjernkontroll for å aktivere og styre bremselyset for ABUS-hjelmmodell HYP-E hjelmmodell og variantene HYP-E ACE og HYP-E BL.ACE
- Silikonovertrekk til bremsespaken på sykkelstyret
- Fungerer som en bremsepedal i en bil. Når bremsespaken betjenes, aktiveres bremselyset på HYP-E som da på et tidlig stadium viser de andre trafikantene at du har til hensikt å bremse
- Ekstra trykknapp på bremsespaken for å aktivere lyshornet til frontlyset
- Kompatibel med de fleste vanlige bremsespaker for bysykler
- Fjernkontrollen er alltid klar til bruk og aktiveres via trådløst signal fra hjelmen
- Driftstid ved gjennomsnittlig bruk ca. 1 måned (kan variere avhengig av bruksmønster og værforhold)
- Full batterilading tar ca. 2,5 timer (kan variere)
- Den oppladbare fjernkontrollen lades ved hjelp av den medfølgende Micro-USB-ladekabelen
- Kommunikasjon mellom lys og fjernkontroll via et pålitelig, trådløst signal på 2,4 GHz basert på OXI® Wireless-teknologi