Swix Herre Trøye Carbon wicking NTS M Fukttransporterende undertøy Phantom Swix Herre Trøye Carbon wicking NTS M Fukttransporterende undertøy Phantom

Swix Herre Trøye Carbon wicking NTS M

Fukttransporterende undertøy Phantom

Varenr:160934
489,-Kampanjepris
699,-Ordinær pris
-+
14 på lager

 Eksperter på langrenn, sykkel & løp

 

 Fri frakt over kr. 1000,-

 

 Kunder ga oss 4.8 av 5 på google anmeldelser

BeskrivelseAlternativerSupportKundeanmeldelser
Beskrivelse

Swix Carbon Wicking NTS 1/2 Zip Herre / Phantom

Veldig fukttransporterende undertøy/treningsplagg for høy intensitet og svettetrening

 

NTS er engelsk for "Next To Skin" - Rett mot huden. Dette er en elastisk kroppsnære treningstopp/undertøy, som er tiltenkt brukt uten noe annet under. Det komfortable børstende stoffet gir litt isolasjon i mellomsesongene, men det primære formålet er å suge opp svette fra huden, lede fukt vekk og skape avstand til hudoverflaten. Resultatet er en tørrere mer komfortabel følelse under trening og minimere den akutt nedkjølende effekten av fordampning fra huden. Perfekt for høy intensitet i mellomsesonger med kjølig vekslende værforhold.

  • Topp ytelse treningsprodukt for alsidig høypulstrening
  • Carbon produkter fra SWIX er utviklet for høy intensitet, optimalisert for rulleski og løping utendørs

  • Tiltenkt de seriøse og ambisiøse som stiller høye krav til ytelse og komfort.

  • Slank passform - Se øvrige produktspesifikasjoner for oversikt over plaggets egenskaper. 

 

Høydepunkter:

  • Veldig lett utgave av dobbelstrikket jersey
  • Meget fukttransporterende stoff
  • Til bruk innerst eller alene rett mot huden
  • Nesten tørr følelse mot huden ved svette
  • Refleksdetaljer

Materiale: 100% Polyester

 

 

MEN

SizesSMLXLXXL
A - Body length - cm176-179180-183184-187188-191192-195
B - Chest - cm94100106112118
C - Waist - cm80869298104
D - Hip - cm94100106112118
E - Inseam - cm8284868890
F - Sleeve length* - cm8587899193


* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly be

 

 

 

Alternativer
Support
Kundeanmeldelser