63065 63065 63065

Swix RaceX Carbon SS Trøye Herre

Kortermet supertrøye - Fiery red

Varenr:161016
337,-Kampanjepris
449,-Ordinær pris
-+
20+ på lager

 Eksperter på langrenn, sykkel & løp

 

 Rask levering & god kundeservice

 

 Kunder ga oss 4.8 av 5 på google anmeldelser

BeskrivelseTilbehørAlternativerSupportKundeanmeldelser
Beskrivelse

Swix RaceX Carbon SS Trøye Herre

Multiprisvinnende undertøy til høyintensitetstrening og konkurranse!

 

Denne undertøysserien for høyintensitetssport har vunnet utallige tester gjennom årene. Dette er av mange det foretrukne undertøyet på grunn av det meget lette og særdeles elastiske stoffet. Den åpne strukturen i stoffet holder et tynt lag med isolerende luft mot huden, og tilbyr samtidig formidable puste/ventilasjonsegenskaper for å motvirke overoppheting. Selv om dette er et hydrofobisk og hurtigtørrende materiale, er strukturen laget slik at den absorberer fukt fra huden, og dette er en av flere grunner til at undertøyet oppleves så komfortabelt og temperaturregulerende under intens aktivitet.

 

  • Multiprisvinnende undertøy til høyintensitetstrening og konkurranse
  • Til aktiv trening og konkurranse på kalde dager, eller generell turbruk
  • Egnet til aktive mennesker i alle aldre
  • Hurtigtørkende
  • Refleksdetaljer
  • Svært elastisk

 

Materiale: 100% Polyester

 

StørrelseSMLXLXXL
A - Kroppslengde - cm176-179180-183184-187188-191192-195
B - Bryst - cm94100106112118
C - Midje - cm80869298104
D - Hofte - cm94100106112118
E - Innersøm - cm8284868890
F - Ermelengde* - cm8587899193


* Skal måles fra midt bak halsen til håndleddknoken med litt bøyd arm.

Tilbehør
Alternativer
Support
Kundeanmeldelser